Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada Zeytin Görmek

Aşağıda rüyada zeytin görmenin ve yemenin  çeşitli anlamları verilmiştir.

 

■ Rüyada Zeytin görmek

Rüyada Zeytin görmek Rüyada Zeytin görmek hayırlı ve rahat bir gelirdir. Rüyada görülen siyah zeytin, insanin rahat bir hayat yaşamasını sağlayacak kadar bir gelire yorumlanır. Rüyada görülen yeşil zeytin insanin mal, mülk sahibi olacağına işarettir. Rüyada üstü zeytin dolu bir ağaç görmek çok büyük bir kısmettir. Bu nedenle rüyada zeytin görmek; zengin olmaya, ve zeytin yediğini görmek; isteklerinizin geçte olsa gerçekleşeceğine işarettir. 

■ Rüyada zeytin görmek

Rüyada zeytin görmek, günahkar kimse için iman nuruna, hidayete, ilme ve Kur'an okumaya, kemiklerinde kınk ve çıkık olan kimse için kemiğinin iyileşmesine küçük için zekaya, fakir için mala delalet eder. Ancak insanın, yetişmemiş yeşil zeytin yemesi müstesnadır. O; üzüntü, keder, şiddet ve edeceği borca delalet eder. Bazen de zeytin görmek, onun götürüldüğü tarafa ve onu sevk edenlere delalet eder.

■ Rüyada Zeytin toplamak

  Rüyada Zeytin toplamak Rüyada zeytin toplamak, çok ve bol nimete nail olmaya işarettir. Yine rüyada zeytin toplayıp eve götürmek, hayırlı rızka ve çok mala, tüccar için hayır kazanca delâlet eder. Rüyada Zeytin Yemek Rüyada Zeytin Yemek Bir kimsenin rüyada zeytine sahip olması yahut onu yemesi hayır ve berekettir. Zeytin, kolay elde edilen rızka sevinçle beraber bol geçime işarettir. Yine rüyada zeytin yediğini görmek, hayır ve berekete tabir edilir. 

■ Rüyada Zeytin Yaprağı Görmek

 Rüyada Zeytin Yaprağı Görmek Zeytin yaprağı, emniyet edilir sağlam bir şeye tutunmaya veya salih kimselere ya da insanların hayırlılarına delalet eder. Zeytin, hastalar hakkında onların kuvvetlerine delalet eder. Zeytinin yaprağı işte sebata, hastalan iyileşip afiyet bulmalarına delalet eder.. 

■ Rüyada Zeytin Bahçesi Görmek

Rüyada Zeytin Bahçesi Görmek Güzel ve hayırlı bir rüyadır. İnşallah rüyayı gören kişinin çok ferah, rahat ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına delalettir. Rüya sahibinin tüm işleri hayırlısıyla hallolacak, düzeni yerine gelecek, yaşamı ve sağlığı iyi yönde gelişme gösterecektir. Kişinin yaşadığı ve karşılaştığı uğursuzlukların sona ereceğine, şansının artacağına, rahatının yerine geleceğine ve psikolojisinin yaşadığı güzel olaylar sayesinde daha iyi olacağına alamettir 

■ Rüyada Zeytin Dalı Görmek

Rüyada Zeytin Dalı Görmek Rüyada zeytin dalı görmek, emniyet edilir sağlam bir şeye tutunmaya veya salih kimselere ya da insanların hayırlılarına delâlet eder.