Rüyada Tünel Görmek

■ Rüyada tünel görmek

Genel anlamlarıyla rüyada tünel görmek, görülen tünelin sonucu itibariyle anlam kazanır. Tünel sıkıntı ve darlıktır. Tüneller sonu ışıklı ve açık olduğu için rüyayı gören kişi için bu sıkıntılar kalıcı olmaz. Beraberinde kişiye sabırlı olmayı metin ve kuvvetli olmayı öğretir.

■ Rüyada tünelden geçtiğini görmek

Rüyada tünelden geçmek, zor günlerden geçmeye, sabretmeyi ve zorluklarla mücadele etmeyi öğrenmeye, daha güçlü olmaya ve sorunlar karşısında duygularını değil, düşüncelerini ve mantığını kullanmayı bilmeye işaret eder.

■ Rüyada tünelde sıkıştığını görmek

Rüyada tünelde sıkışmak, bazı kuşkulu düşüncelerin rüya sahibinin kafasını yiyip bitireceğine ve uzun süre onlardan kurtulamayacağına yorulur. Bu durum rüya sahibini bir hayli meşgul edecek demektir.

■ Rüyada Karanlık Tünel Görmek

Rüyada Karanlık Tünel Görmek

Rüyada karanlık tünel görmek; rüyayı gören kimsenin yakın zaman da alacağı müjdeli bir haber sayesinde hayatının bir anda değişeceğine içinde bulunduğu sıkıntılı günlerden kurtulacağına, iş hayatında yaşadığı stresli sıkıntılı günlerin son bulup yolunuzun açık ve rahat olacağına yorumlanır. Rüyada karanlık tünel görmek ya da tünelden geçmek; Uzun süren kötü günlerin artık sonunun geldiğine, kişinin hayatının düzene girmeye başlayacağına, her şeyin yolunda gideceğine, kazancın artacağına, işlerin de hafifleyeceğine işaret eder.

■ Rüyada tünel kazdığını görmek

Rüyada Tünel Kazmak

Rüyada tünel kazmak; kişinin büyük emek harcayarak sıkıntılı ve zor bir işe gireceğine, bu işte maddi ve manevi yönden çok yatırım yapacağına, uğraştığı projeyi devreye sokmasıyla hayatının değişip emeğinin karşılığını fazlasıyla maddi olarak alacağına işaret eder. Rüyada tünel kazdığını görmek başka bir değişle ektiği zorlukların sonunda kavuştuğu itibara, bir kişiden yardım isteyerek özlediği mutluluğa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu şana, sıkıntılarının sonunda istediği paraya yorumlanır

■ Rüyada araçla tünelden geçmek,

Rüyada araba , tren yada herhangi bir araç ile tünelden geçmek , tehlikeli bir ortamdan yada insandan şansınız yardımı ile farkında olmadan ve zarar görmeden kurtulacağınıza delalettir

■ Rüyada kapalı tünel görmek,

Rüyada kapalı tünel görmek , yakın zamanda tercih ettiğiniz bir yolun yanlış olduğuna ve başka bir yol yada çözüm aramanız gerektiğine delalettir.

■ Rüyada tünelde koştuğunu görmek,

Rüyada tünel içinde koşmak , size verilecek ikinci bir şansı çok iyi değerlendirip başarılı bir iş yapacağınıza yada mutlu bir ilişki yaşayacağınıza delalettir.