Rüyada Hapishane Görmek

Rüyada hapishane görmek pek çok farklı şekillerde görülebilir. Tüm bunlar da farklı şekillerde yorumlanabilir. Hapishane bahçesi, hapishaneye girmek ve çıkmak, hapishaneden kaçmak, kavga etmek, Bir yakınını ve arkadaşının hapse girdiğini görmek, hapishane bölümleri vb. her birim ve durum farklı anlamlarda yorumlanır.

Aşağıda rüyada hapishane görmenin bu gibi farklı durumlarının yorumlarına değinilmiştir.

Rüyada hapishane görmek

Rüyada hapishane görmek

Rüyada hapishane görmek, kişinin aile hayatı ve çevresiyle ilgili bazı durumları ve olayları ifade eder. Aile hayatında yaşanan problemlere karşı sakinliği korumak gerektiğine, kötü, kırıcı ve gereksiz söz söylemekten kaçınmaya ve çekemeyen insanlar tarafından kışkırtılmaya alamet edilir. Gerek aile içi ve gerekir se yakın çevre ile ilgili zorluk ve şiddete neden olan hadiselere karşı sakin olmaya gerekse ve kışkırtıcı söz söylemeye karşı diline hakim kendini sevmeyen ve kıskanan kişiler tarafından meydana gelecek hileye işaret eder

Rüyada Hapishane Görmek

Rüyada Hapishane görmek

Rüyada hapishaneye girmek uzun ömre ve sevdikleriyle bir araya gelmeye işaret eder. Aynı zamanda hapishane üzüntü ve kederdir. Rüyada hapishane görmek misafir için afiyet, hasta için ölümdür.

Bazı tabirciler bir kimse rüyada hapishanede olduğunu görse Yusuf As hikayesinde olduğu gibi o kimsenin dualarının makbul olmasına üzüntü ve kederden kurtulmasına işaret eder.

Rüyada hapishane kapısı açık görmek

Rüyada hapishane kapısı açık görmek

Hapis olan bir kimse rüyada hapishanenin kapılarının acilmiş olduğunu görse hapislikten kurtulur. Rüyada, hapishane içerisinde ışık giren bir pencere görse veya hapishanenin tavanının gitmiş ve yıldızların meydana çıkmış olduğunu görse, yine o kimsenin hapisten kurtulmasına işaret eder.

Rüyada Hapis Cezası Almak

Rüyada Hapis Cezası Almak

Kişinin hayatındaki tüm sıkıntılarından kısa süre içinde, zahmetsizce kurtulacağına ve genel olarak mutlu haberler aldığı, yüce gönüllü kişilerle tanışacağı şeklinde yorulur. Olumsuz açıdan ise arka arkaya gelen uğursuzluklara tabir edilir. Aksi giden işlere ve şiddetli tartışmalar içine girileceğine de işaret eder.

Rüyada Suçsuz Yere Hapse Girmek

Rüyada Suçsuz Yere Hapse Girmek

Rüya sahibini çok incitecek, yüreğini yaralayacak ve umutlarını kıracak bir muameleyle karşılaşacağına alamet eder. İyi niyetler taşımaya ve güzel şeyler yapmayı isterken şerle karşılaşmaya üzülmeye ve mutsuz olmaya yorulur. Rüyada suçsuz yere hapse girip ağladığını görmek, tam tersine suçsuzluğun ortaya çıkması demektir. Yani rüyayı gören kişinin hiçbir şekilde alakası hatta haberi bile olmadan arkasından çevrilen bir şaibeden aklanmasına ve masumluğunun anlaşılmasına delalet eder.

Rüyada Sevdiğin Birinin Hapse Girdiğini Görmek

Rüyada Sevdiğin Birinin Hapse Girdiğini Görmek

Mani olunmak istenen bir durumu engellemen adına sesini yükseltmeye ve tavrını açıkça göstermeye yorulur. Kişinin yanı başında doğrularıyla çelişen yani kendisine yanlış gelen bir olayın gerçekleşeceğine onun da olanca nefesiyle buna karşı duracağına alamet eder. Rüyada sevdiğin birinin cezaevinin kapısında ellerinde kelepçe olduğunu görmek, sevilen bir kimse için üzülmek ve onun hayatından endişe etmektir. Rüyada sevdiğin birinin cezaevi aracında olduğunu görmek, sevilen kimseyi görme özgürlüğünün kısıtlanması demektir. Örneğin taraflardan birinin yurtdışına ya da çok uzak bir şehre taşınması olabilir