Rüyada Eczane Görmek

Rüyada eczane görmenin farklı anlamları vardır. Rüyada eczaneye girmek; rüyada eczane aramak, rüyada eczacı olduğunu görmek, eczanede ilaç aramak gibi farklı farklı görülebilir. Bu durum rüyanın tabirini de farklılaştırır. Bu nedenle rüyada eczane görmenin bu farklı yönleriyle tabirini yazacağız.

Eczane kitabevine, ilim neşreden kuruluşlara delalet eder.

 

Rüyada Eczaneye Girdiğini Görmek

Rüyada Eczaneye Girdiğini Görmek

Bu şekilde görülen rüyanın anlamı sağlık ile tabir edilir. Rüya sahibinin düzenli ve disiplinli bir hayat sürmesi durumunda hiçbir kötü hastalığa yakalanmayacağına ve uzun bir ömrü olacağına işaret eder.

Rüyada Eczane Aramak

Rüyada Eczane Aramak

Rüya sahibinin bir hastalığına şifa olacak kişiye delalet eder. Bu kimse, büyüklerinden öğrendiği bazı yöntemleri uygulayarak, rüya sahibinin şimdiye kadar halledilmeyen sorununu halledecek demektir. Belki de bir koca karı ilacı olarak değerlendirilebilir.

   

Rüyada Eczane Açmak

Rüyada Eczane Açmak

Rüyasında eczane açtığını gören kişi uzun zamandan beri beklediği güzel bir gelişme yaşayacak demektir. Bu gelişme kendisi ile ilgili değil, çok sevdiği ve önemsediği bir kişiyle ilgilidir. O kimsenin iyi olduğunu öğrenecek ve çok mutlu olacaktır.

Rüyada bir eczaneye girmek

Rüyada bir eczaneye girmek hayatınızda ciddi değişiklikler olacak demektir. İlaçlarla dolu böyle bir yere girmek maceraya atılmak olarak ta yorumlanır. Bir eczaneye girip, ilaç almak erkekler için iftiraya uğramak anlamındadır. Genç bir kadın için ise, yabancı erkeklerle arkadaşlıklardan zarar geleceğine işarettir.