Rüyada Civciv görmek

Rüyada Civciv görmek

Rüyada civciv görmenin birçok anlamı vardır. Rüyada görülen civciv, rüyayı gören kişinin durumuna, gördüğü rüyanın şekline ve yaşam biçimine göre değişiklik arz eder.

Aşağıda rüyada civciv görmenin çeşitli anlamları verilmiştir.

Rüyada Civciv görmek

Bir kimsenin rüyasında civciv görmesi; sevinçle tabir edilir, yine Rüyada civciv görmek; erken yasta yuva kurup çocuk sahibi olmaya ve çok mutlu olmaya işarettir.

Rüyada yumurtadan civciv çıktığını görmek

Rüyada yumurtadan Civciv çıktığı görmek; yaşamınıza renk katacak değişimlere hazırlanıyorsunuz demektir. Kümeste veya bahçede görülürse berekete ve kısmete işarettir

Rüyasında civciv öldürmek

Rüyasında civciv öldüren kişi büyük bir günah işler veya masum bir insana zarar verir. Bu rüya çekeceğiniz sıkıntı ve üzüntülere de yorumlanabilir. Rüyasında bir civciv sopa ile öldürmek karşınıza çıkacak şerli insanların ve onların zararına uğramanızın habercisidir.

Rüyada yumurtadan çıkan civciv görmek;

Rüyada yumurtadan çıkan civciv görmek ve de civciv güzelse, hayatınızda zevk verecek değişimlere hazırlanıyorsunuz demektir. Civcivin her rengi iyi sayılır. Kümeste veya bahçede görmek bolluğa ve kısmete delalettir

Rüyada Civcive Yem Vermek

Bu rüya genellikle ailenizle yaşayacağınız bazı anlara işarettir. Rüyasında civcive yem veren kişi ailesi ile toplu halde bir toplantıya katılır veya birlikte bir organizasyonda bulunurlar. Bazen de bu rüya sizin ailenizden olan bir kimseye iyiliğinizin dokunacağına veya ona karşı bir ihsanda bulunacağınıza yorulabilmektedir.

Rüyada Tavukların Yanında Civciv Görmek

Rüyada tavukların yanında civcivlerin gezdiğini görmek size çok yakın bir aileye, bir kadına ve çocuğuna işarettir. Onların kovaladığınızı görmeniz, muhtaç sahiplerine kötülük yapacağınıza veya sizin elinizden bir aileye zarar ulaşacağına işarettir. Rüyada civciv ve tavuğu öldürmek, insanlara eziyet etmeye işarettir. Rüyada tavuklarla beraber civcivlere yem atmak, yoksul insanlara yardım edeceğinize, onlar gözetip koruyacağınıza işarettir.