Rüyada Asılmak Ne Demek

Rüyada AsılmakRüyada asıldığını görmenin anlamı

 Rüyada asılmak veya asıldığını görmek pek çok anlama gelir. Rüyada asılmak veya asıldığını görmek rüyayı gören kişinin durumuna , hayat tarzına, asılma şekline ve durumuna, kişinin yaşam biçimine göre farklı şekillerde yorumlanır. Bu nedenle rüyayı yorumlamadan önce bu durumları göz önünde bulundurmak gerekir. Yoksa doğrudan rüyayı olduğu gibi yorumuyla ele almak yanlış bir sonuç çıkarılabilir.

Aşağıda rüyada asılmanın bazı anlamları verilmiştir.

■ Rüyada asılmak

Rüyada birini asıldığını görmek,  maddi veya manevi bulunduğu durumdan üst mertebeye yorumlanır. Rüyada asılmak şeref ve ün ve nam olarak da izah edilir. Bunula beraber zengin bir kimsenin asıldığını görmesi fakir olacağına ve fakir bir kimsenin de asıldığını görmesi zengin olacağına yorumlanır.

■ Rüyada devlet başkanının emri ile asılmak

Rüyada devlet başkanının kendisinin asılmasını emrettiğini rüyasında gören ondan büyük bir iyilik görür.

■ Rüyada asıldığını görmek

Rüyada asıldığını gören kişi şayet ticaret erbabı birisi ise  isteklerine ve arzularına kavuşur;  böyle bir rüyayı yolcu görürse hayırdır.

■ Rüyada bir toplum tarafından asılmak

Rüyada bir topluluğun kendisini astıklarını ve idam ettiğini gören kişi o topluma lider ve başkan olur.

■ Rüyada kendisini astığını görmek

Rüyada bir kişi kendisini astığını görürse ve bu durumda kendisini akrabalarının seyrettiğini görmesi onlar tarafından sevileceğine ve onlara sözünün etki edeceğine yorumlanır.

■ Rüyada asılırken ipi kopmak

Rüyada asıldığı ve asıldığı anda ipi koparak düştüğünü gören kişi memur ise işinden atılır, zengin ise fakirleşir, fakir ise saygısını kaybeder, tüccar ise zarar eder.